Lennart Aschenbrenner oljemålning

200492

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Komposition ncitron och slev, signerad och daterad Aschenbrenner -96, olja på duk, 54x65 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
885257
5 000
878643
4 800
878643
878498
878009
500

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.