Brännvinsflaska 1800-tal

200490

BRÄNNVINSFLASKA, med silverbeslag stämplat 1885, etsad dekor av blommor, höjd 21 cm

Glas, Silver

Monter 25

Brännvinsflaska 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
887151
650
886243
600
886243
450
881022
880156

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.