Bengt Fransson oljemålning

200476

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Sommarflicka", signerad Bengt Fransson, olja på pannå, 21x17 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (32 bud)
887105
4 600
887104
4 400
887101
4 200
887103
4 200
887101

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.