Bengt Fransson oljemålning

200475

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Sommardag vid havet", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (22 bud)
886694
3 200
886693
886686
2 800
886685
2 600
886683
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.