Bengt Ellis oljemålning

200467

ELLIS, Bengt (1923-2006): "Fjäll i motljus, Torne träsk, signerad och daterad Ellis 85, olja på duk, 61x51 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Bengt Ellis oljemålning

Budhistorik (3 bud)

886102
850
885270
700
877874
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.