Frithiof Berglund oljemålning

200462

BERGLUND, Frithiof (1905-73): Stilleben med rosa rosor, signerad, olja på pannå, 40x32 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Frithiof Berglund oljemålning

Budhistorik (18 bud)
886947
886865
1 400
886865
1 300
886727
885956

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.