Rudolfs Pinnis oljemålning

200456

PINNIS, Rudolfs (Lettland,1902-1992): "Akt," signerad och daterad Rud. Pinnis 58, olja på duk, 72x99 cm

Smärre tryckmärken

Konst, Måleri

Rum 1

Rudolfs Pinnis oljemålning

Budhistorik (57 bud)
886872
17 500
886871
17 000
886867
16 500
886861
16 000
886852
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 762 EUR, 2 002 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.