Planscher 1800-tal

200455

PLANSCHER, Sandberg, Fredrik, Bilderark för skolan och hemmet. 5 uppl. Norrköping (ca 1870), 23 st, delvis kolorerade, i etui

Skador, slitage, plansch nr 4 saknas

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Rum 5

Planscher 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
886408
884763
886406
884763
950
886405
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.