Märklinlok RS 790

200448

LOK, Märklin RS 790 (märkt ES 800) skala Ho, 1940-tal; fabriksförpackning märkt RS 790 medföljer

Slitage, skadade takströmavtagare f

Leksaker

Monter 25

Märklinlok RS 790

Budhistorik (6 bud)
886360
886343
886071
600
880474
878625

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.