Dekorelement 1700-tal

200447

DEKORELEMENT, trä, 1700-tal, originalmålning, daterad 1772, höjd 90 cm

Skador, spår av äldre orangrepp

Diverse

Rum 5

Dekorelement 1700-tal

Budhistorik (25 bud)
878142
5 600
887174
5 400
878142
4 800
887173
4 600
878142
3 800

Slutpris SEK:
5 600
534 EUR, 601 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.