Bordslampa art deco

200444

BORDSLAMPA, glas/brons, 1930/40-tal, art deco, elektrifierad, delvis frostat glas, höjd 30 cm

Obetydligt nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 4

Bordslampa art deco

Budhistorik (7 bud)
880401
1 800
880051
1 700
880051
877939
877939

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.