Strindbergs mask

200439

ERICSON, gips, Strindbergs dödsmask, signerad Sten Ericson -30, höjd 29 cm

baksida med smärre nagg

Diverse, Konst, Skulptur

Monter 25

Strindbergs mask

Budhistorik (20 bud)
886470
886475
1 900
886470
1 800
886469
1 700
886467
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.