Räknesnurra

200438

RÄKNESNURRA, 1900-talets första hälft, Aktiebolaget Original Odhner, Göteborg, svartlackerad, längd 34 cm

Bruksslitage

Diverse, Nautica/Technica

Monter 26

Räknesnurra

Budhistorik (3 bud)

886642
550
880732
500
880732

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.