VR Watt akvarell

200432

WATT, Victor Robert (Australien, 1886-1970): Landskap med hus, signerad VR Watt, akvarell, 22x29 cm

Konst, Måleri

Fack 8

VR Watt akvarell

Budhistorik (1 bud)

886522
2013-08-30 15:42:24

2013-08-30 kl 16:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.