Ulf Ålund akvarell

200428

ÅLUND, Ulf (född 1948): "Vigg" Ladugårdslandsviken, signerad U Ålund, akvarell, 37x53 cm

Glasrest

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 7

Ulf Ålund akvarell

Budhistorik (9 bud)
886919
700
886762
650
886917
600
886762
550
886916
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.