Anna Palm akvarell

200424

PALM, Anna (1859-1924): Motiv från Grefgatan, signerad Anna Palm, akvarell, 29x41 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Anna Palm akvarell

Budhistorik (4 bud)

885066
880884
3 200
879808
879476

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.