Maurice Moberg oljemålning

200415

MOBERG, Maurice (född 1923): Motiv från Djurgården, signerad och daterad Moberg 1954, olja på duk uppfodrad på pannå, 26x29 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 3

Maurice Moberg oljemålning

Budhistorik

2013-08-29 kl 13:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.