Oskar Bergman akvarell

200414

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Insjö i dimma, signerad och daterad Oskar Bergman Dec 1941, akvarell, 25x35 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (4 bud)

885422
2 600
885416
2 400
884526
876573

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.