Carl Gunne oljemålning

200405

GUNNE, Carl (1893-1979): "Tärnaby", signerad Gunne, olja på duk, 50x65 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Carl Gunne oljemålning

Budhistorik

2013-08-29 kl 18:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.