Karmstolar 1 par

200400

KARMSTOLAR, 1 par, empirestil, fanérade i mahogny
PROVENIENS: Enligt uppgift tillhört förläggare Per Karl Wahlström (Wahlström & Widstrand)

Smärre skador

Rum 1

Karmstolar 1 par

Budhistorik (3 bud)

885124
885123
884836

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.