Benno Artz olja

200392

ARZT, Benno (född 1941): "Gul fågel", signerad och daterad Benno Arzt -06, olja på duk, 81x60 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Benno Artz olja

Budhistorik (3 bud)

877498
877495
3 600
876491

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.