Skedar i silver

200385

SKEDAR, 9 st, 1800-tal, bl a Sidwall, TESKEDAR, 7 st, silver, 1900-tal, total vikt ca 570 g

Slitage, bucklor

Silver

Monter 23

Skedar i silver

Budhistorik (4 bud)

883402
1 800
884253
1 700
883402
880471

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.