Tallrikar Qianlong

200384

TALLRIKAR, 3 st., porslin, Kina, 1700-tal, dekor emaljfärger av riddare till häst, diameter 23 cm

Obetydliga kantnagg.

Orientaliskt, Porslin

Monter 24

Tallrikar Qianlong

Budhistorik (28 bud)
885823
879774
2 800
879774
2 600
885133
2 400
879774
1 900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.