Fat 2 st Kina

200364

FAT, 2 st, porslin, Kina, figurscen resp fammile rose färger, 1700-tal, längd 42 resp diameter 38 cm

Lagning, spricka

Orientaliskt, Porslin

Kundcenter

Fat 2 st Kina

Budhistorik (38 bud)
885223
6 200
885221
6 000
885222
6 000
885221
5 800
885211
5 600

Slutpris SEK:
6 200
591 EUR, 665 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.