Väggappliquer 1 par

200356

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, för 2 ljus vardera, Louis XV stil, förgylld brons, höjd 30 cm

Lagning

Belysning, Ljusstakar

Monter 23

Väggappliquer 1 par

Budhistorik (13 bud)
885411
1 700
883088
1 600
884096
1 600
883088
884095
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.