Eva Alexandrowa illustration

200355

ALEXANDROWA, Eva (Född 1926): Sagomotiv, akvarell, signerad Eva Alexandrowa, 16x11 cm

Konst, Måleri

Monter 23

Eva Alexandrowa illustration

Budhistorik (9 bud)
885172
950
884709
900
884709
600
885004
550
884709
500

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.