Kannor tenn

200336

KANNOR, 2 st, tenn, märkta 1772 resp 1816, höjd 20 resp 25 cm

Skador, lagningar

Allmoge, Diverse

Monter 24

Kannor tenn

Budhistorik (31 bud)
885787
885763
3 800
885745
3 600
885761
3 600
885745
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.