Spegel rokoko

200324

SPEGEL, rokoko, förgylld, skuren dekor och pastellage, 81x36 cm

Skador, senare glas och förgyllning

Speglar

Rum 5

Spegel rokoko

Budhistorik (16 bud)
885400
4 800
885399
4 600
885398
4 400
885397
4 200
885396

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.