Skåpöverdel 1800-tal

200319

SKÅPÖVERDEL, 1800-talets första hälft, mahognyfanér, nyckelbeslag av mässing i form av ansikte, spegel på dörren, höjd 105, 65x41 cm, nyckel finns

Ytskador, dekorelement saknas

Rum 12

Skåpöverdel 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

885162
2013-08-29 16:19:10

2013-08-30 kl 17:00
Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.