Stolar

200303

STOLAR, 2+2+1 st, Karl-Johan stil, mahognyfanér

Senare klädsel, skador, lagningar

Rum 4

Stolar

Budhistorik

2013-08-30 kl 13:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.