Blombord gustaviansk stil

200302

BLOMBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, rotting, höjd ca 73, 82x30 cm

Färgbortfall, skador

Rum 13

Blombord gustaviansk stil

Budhistorik (20 bud)
886752
1 400
886750
1 300
886749
886731
886748

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.