Pallar

200301

PALLAR, 2 st, 1800-tal, senbarockstil, den ena bemålad, höjd 43, 50x50 cm

Oklädda, smärre slitage

Rum 13

Pallar

Budhistorik (39 bud)
886994
8 000
886887
7 800
886862
7 600
886886
7 600
886862
7 400

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.