Karmstol nyrokoko

200298

KARMSTOL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skuret delvis svärtat trä

Skador, slitage, tyg med fläckar

Rum 2

Karmstol nyrokoko

Budhistorik (2 bud)

885451
882173

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.