Salongsbord 1800-tal

200296

SALONGSBORD, 1800-tal, Louis XVI-stil, marmorskiva, bemålat, höjd 76, 110x55 cm

Senare bemålat, skiva med nagg, skador

Rum 12

Salongsbord 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

886575
5 000
885304
880146

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.