Erling Ärlingsson stilleben

200292

ÄRLINGSSON, Erling (1904-1983): Stilleben, blommor och kruka med penslar, monogramsignerad EÄ, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Erling Ärlingsson stilleben

Budhistorik (12 bud)
882834
14 000
882833
13 500
881407
13 000
879499
12 500
879498
10 500

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.