Erling Ärlingsson oljemålning

200290

ÄRLINGSSON, Erling (1904-1983): Landskap, (Ulvsjön), monogramsignerad EÄ, olja på pannå, 46x56 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Erling Ärlingsson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
885588
12 500
885467
12 000
879507
9 200
878775
8 000
878478
5 400

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.