Gustaf Fjaestad oljemålning

200289

FJAESTAD, Gustaf (1868-1948): Speglingar i vatten, signerad G. Fjaestad, olja på pannå, 23x44 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Gustaf Fjaestad oljemålning

Budhistorik (5 bud)
885484
5 000
883394
4 800
877394
877028
876644

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.