Taburetter Karl Johan 18-1900-tal

200284

TABURETTER, 2 st., 1800-tal respektive 1900-tal, Karl Johanstil, höjd ca 44-45 cm

Slitage, senare klädsel, den yngre med skador

Rum 14

Budhistorik (1 bud)

887076
2013-08-30 21:01:31

2013-08-30 kl 21:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.