Skrivbord/pulpet England

200253

SKRIVBORD/PULPET, 1800-talets första hälft, England, fanérat i mahogny, inredning med fack, beslag i mässing, hjultrissor, höjd 88, 102x62 cm

Nyckel och delar saknas, fanérskador, senare klädsel

Rum 12

Skrivbord/pulpet England

Budhistorik (6 bud)
884958
3 800
878794
3 600
878793
878792
2 800
878791
2 600

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.