Chiffonjé Karl Johan

200250

CHIFFONJÉ, Karl Johan, fanérad i mahogny, innredning med dekor av intarsia, imitationsmåleri och delvis förgyllning, höjd 135, 131x54 cm

Listdelar saknas, fanérskador, fanérbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel samt lösa nyckelbussningar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 2

Chiffonjé Karl Johan

Budhistorik (2 bud)

886778
879000

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.