Snedklaffsekretär 1700-tal

200247

SNEDKLAFFSEKRETÄR, England, 1700-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 106, 100x55 cm

Nycklar samt ett bakben saknas, senare lås, fanérskador, fanérlagningar

Rum 3

Snedklaffsekretär 1700-tal

Budhistorik (3 bud)

887039
2 600
886776
882698
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.