Ludwig Munthe oljemålning

200246

MUNTHE, Ludwig (Norge, 1841-1896): Vinterlandskap, signerad Munthe, olja på duk, 54x89 cm

Ändringar/tillägg
Signed, oil on canvas

Konst, Måleri

Rum 13

Ludwig Munthe oljemålning

Budhistorik (7 bud)
884495
17 000
884493
16 500
883464
16 000
883021
15 000
878776
12 000

Slutpris SEK:
17 000
1 622 EUR, 1 824 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.