Stolar

200234

STOLAR, 4 st, 1800-talets slut, Karl Johan-stil, fanér i mahogny, peltaformad ryggbricka

Lagningar

Rum 12

Stolar

Budhistorik (11 bud)
885616
885708
950
885616
850
885705
885616
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.