Fällbord 1800-tal

200232

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, kinesiserande dekor, höjd 77, diameter 53 cm

Sprickor, slitage, lagningar

Rum 14

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
885254
700
885134
650
885114
600
884957
550
883145
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.