Bord 17/1800-tal

200226

BORD, barockstil, ek, 17/1800-tal, höjd ca 76, 78x58 cm

Slitage, sprickor

Rum 12

Bord 17/1800-tal

Budhistorik (6 bud)
884737
500
884699
450
882653
883759
882653

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.