Sonja Petterson skulptur

200224

PETTERSON, Sonja (född 1935): "Myllan", monogramsignerad och daterad S.P. -99, gips, höjd 17 cm

Nagg

Konst, Skulptur

Monter 23

Sonja Petterson skulptur

Budhistorik (23 bud)
885156
1 800
884973
1 700
884825
1 600
884831
884825
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.