Gunnar Mossberg oljemålning

200214

MOSSBERG, Gunnar (1903-1983): "På Alvaret, Vickleby", signerad G Mossberg, olja på pannå, 46x61 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Gunnar Mossberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
885229
550
884004
500
878450
450
884002
450
878450

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.