Edvin Ollers oljemålning

200212

OLLERS, Edvin (1888-1959): Kustmotiv, signerad och daterad E Ollers 1949, olja på pannå, 29x34 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (8 bud)
884794
884167
900
884166
850
881791
881790
750

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.