Taburetter

200208

TABURETTER, 1 par, 1800-tal, mahognyfanér, tygklädd sits

Smärre slitage, tygsitsar med enstaka fläckar, lagningar, skador

Rum 10

Taburetter

Budhistorik (8 bud)
885775
1 300
885781
885775
884727
884726

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.