Taburetter

200203

TABURETTER, 1 par, 1800-tal, blandstil, mahognyfanér, tygklädd sits, höjd 59 cm

Fanérskador, tygsitsar med skador

Rum 12

Taburetter

Budhistorik (6 bud)
885440
750
884719
700
885439
650
884719
600
885438
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.